Smrekarjevo gledališče

V sredo, 14. 3. 2012, smo se Smrekarjevi gledališčniki udeležili območnega
srečanja gledaliških skupin, ki je potekalo v Centru kulture v Mostah, v
Španskih borcih. Pod budnim očesom gledališkega in radijskega režiserja Klemna
Markovčiča sta mlajša in starejša Smrekarjeva gledališka skupina nastopili na
čisto pravem gledališkem odru. Ob uprizoritvi Zvezdice Zaspanke in Skrivnosti
iz šolskega WC-ja smo prav vsi, tako mladi igralci, mentorici in gledalci,
neizmerno uživali. Tako komaj čakamo, da se bomo spet lahko igrali gledališče!

Se boste šli z nami?

Mojca Dremelj Blažon

V sredo, 14.3., smo se starejša in mlajša skupina našega Smrekarjevega gledališča odpravili
na območno srečanje gledaliških skupin. Ko smo prispeli v dobro znano gledališče Španske borce, smo se takoj namestili v garderobo in si zatem šli ogledat predstavo, ki so jo predstavili predšolski otroci. Vsi smo bili vznemirjeni, še najbolj pa učiteljici. Najprej smo si ogledali Zvezdico Zaspanko, ki jo je odigrala naša mlajša gledališka skupina. Bili so odlični. Potem smo še malo posedeli v garderobi, se sprostili in izvedli govorne vaje.

Že smo morali na pravi gledališki oder. Seveda, vsi igralci smo imeli tremo, vendar pa
je le-ta kmalu minila. Cvsak izmed nas se je v svojo vlogo vživel in jo odigral po svojih najboljših močeh.

Z nastopom smo bili zadovoljni.

Mia MarijaHerceg, 5.b

Pred nastopom smo bili vsi zelo vznemirjeni, še posebej mlajša skupina, saj smo prvič
nastopali na pravem gledališkem odru. Čas na odru je zelo hitro minil. Vsi smo bili
zelo zadovoljni in že se veselim naslednjih predstav.

Ines Muzaferović,  5.a